۱۴۰۰ دوشنبه ۴ بهمن

ناظر شهرستان رودبارجنوب در امور کرونا از واکسیناسیون 17 هزار و 156 نفر از ابتدای فعالیت واکسیناسیون تا کنون خبر داد.

خانم دکتر فاطمه سیدی(معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت) در جمع بندی سفر یکروزه به رودبارجنوب اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برای هفت شهرستان جنوبی استان کرمان تحت پوشش این دانشگاه ناظر(سوپروایز) انتخاب کرد.
وی ادامه داد: معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به عنوان ناظر(سوپروایز) شهرستان رودبار انتخاب و در این زمینه بازدیدهای ماهیانه انجام و گزارش ها اعلام شد.
ناظر شهرستان رودبارجنوب در امور کرونا جمعیت هدف واکسیناسیون این شهرستان را 71 هزار و 622 نفر اعلام کرد و از واکسیناسیون 20 درصدی نوبت اول و چهار درصدی نوبت دوم واکسینه مردم این شهرستان خبر داد.
وی تعداد افراد واکسینه شده در نوبت اول شهرستان رودبار جنوب را 14 هزار و 726 نفر و نوبت دوم 2 هزار و 430 نفر اعلام کرد.
 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از بازدیدهای مستمر از شهرستان رودبار جنوب خبر داد و گفت: این بازدیدها در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و نظارت بر واکسیناسیون برنامه ریزی و انجام می شود.
وی افزود: طی بازدیدهای انجام شده محل تزریق واکسیناسیون تغییر پیدا کرد تا شاهد خدمات رسانی بهتر به مردم باشیم.
خانم دکتر سیدی به سفر یکروزه خود رودبارجنوب اشاره کرد و گفت: در این سفر از مراکز تجمیع واکسیناسیون و ادارات شهرستان بازدید شد.
وی افزود: همچنین در این سفر به مناسبت روز پزشک از تعدادی پزشکان شهرستان رودبارجنوب با اهدای شاخه گل از خدمات این قشر زحمتکش تجلیل شد.